2017 Bayan Ceket Modelleri

2017 Bayan Ceket Modelleri

19 Eylül 2016 0 Yazar: fahriye

2017 bayan ceket modellerinde yaz ve kış mevsimlerinde giyilebilecek farklı tasarımdaki ceket modelleri şıklığınıza şıklık katacak. Detaylı, asimetrik kesimli, gündelik blazer ceketler yeni sezonda oldukça popüler.

1- Kareli Ceket Modelleri 

Kareli ceket modellerinde ince ve kalın çizgilerden meydana gelen kare detaylar ceketlere şık bir görünüm kazandırıyor. Bu tip ceketleri gündelik olarak kullanabileceğiniz gibi iş hayatında ofis içinde şık olmak içinde kullanabileceksiniz. Özellikle de beyaz gömleklerle son derece şık bir görüntü çiziyor.

kareli-bayan-ceket-son-trend

2- Detaylı Ceket Modelleri 

Detaylı ceket modellerinde kollarda ve ceketin cep kısımlarında görülen detaylar ceketlere renklilik kazandırıyor. Yeni sezonda detaylı ceketlerde; saks mavisi, beyaz ve siyah gibi renkler popüler. Blazer ceketlerde bu sezon sade modeller olduğu gibi detaylı modellerde yer alıyor.

sonbahar-blazer-ceket-modeli-2016

3- Spor Ceket Modelleri 

Spor ceket modellerinde yeni sezon yükselişe geçecek tasarımlar mevcut. Tek düğme değil de çift düğmeden meydana gelen spor ceket modellerinde lacivert en popüler renklerden biri olacak. Ceket de siyah renginin arkada kalacağı bir yıl yaşanacak. Popüler renklerden meydana gelen spor ceketlerle sokak modasında şıklığı yakalayacaksınız.

blazer-ceket-nasil-kombinlenir

4- Blazer Ceket Modelleri 

Blazer ceket modelleri her sene olduğu gibi yeni sezonda da en sık tercih edilen ceketlerden biri olacak. Uzun tasarımları ile jean pantolonlarla, klasik kalem eteklerle ve daha pek çok kıyafetin tamamlayıcısı olarak kullanılan blazer ceketler yeni sezonun şık ve kullanışlı ceketleri arasında yer alacak.

ht1794rfrlaxxagofbx1

5- Asimetrik Ceket Modelleri 

Asimetrik ceket modelleri yaka veya kol ağızları farklı kesimlerden meydana gelen ceketlerdir. Farklılık arayışında olan kadınlar asimetrik ceketleri yeni sezonda basic tişörtlerle birlikte kullanarak farklı ve tarz bir görüntüye kavuşacaklar.

asimetrik-kesim-patirti-bayan-ceket-modeli-682x1024

6- Çift Renkli Ceket Modelleri 

Çift renkli ceketlerde farklı renklerin kombinasyonundan oluşan renkler yer alır. Kahverengi krem gibi renkler ceketlere ayrı bir görsellik kazandırır. Çift renkli ceket modellerinde yeni sezonun renkleri daha çok sonbahar renklerinden oluşuyor.

ceket-modelleri-bayan-2016