Kısa Abiye Modelleri

Kısa Abiye Modelleri

25 Haziran 2016 0 Yazar: admin

 

Merhaba sevgili bayanlar, yaz aylarının gelip çatmasıyla düğünler, mezuniyetler ardı ardısına gelmeye başladı. Tabiki bayanların öncelikli sorunu olan kıyafet seçme derdi tam bir baş belası olmaktadır. Giyeceğimiz kıyafetin modaya uygun ve tarzımızı yansıtan bir model olmasını isteriz. Ayrıca rengi ve modeli de bir o kadar önemlidir. Çoğu zaman kıyafet konusunda kararsız olan hanımlar, abiye seçme esnasında da kararsız olabilmektedirler. İşte bu kararsızlığı en aza indirmek için ve kafanızda bir fikir oluşması amacıyla, yaptığım araştırmaları okumanızı tavsiye ederim. Yaz zamanlarında havaların sıcak ve bunaltıcı olmasından dolayı daha çok kısa abiyeler tercih edilmektedir. Bende sizlere kısa abiye modellerini araştırdım ve bir kaç model göstermek istiyorum. İşte karşınızda kısa abiye modelleri…

1- İşlemeli Kısa Abiyeler

Bayanların olmazsa olmazı olan işlemeler kısa abiye modellerinde de kendini göstermektedir. Bulunduğu abiyelere ayrı bir şıklık ve zariflik katan bu kısa abiyeler yaz aylarında bayanların favori abiye modellerindendir.

kisa-abiye-modelleri-resimleri-43

2- Kısa Dar Abiyeler

Vücut hatlarımızı belli eden dar kısa abiyeler bayanların yoğun ilgisi altındadır. Bu tarz abiyeleri mezuniyetlerde rahatça kullanabiliriz. Çok sık kullanılan bu kısa dar abiyeler her türlü renk ve modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Kolları düşük, sıfır kol, yarım kol, kabarık kol ve daha bir çok seçeneği ile…

Siyah-kısa-abiye-modelleri1

3- Tek Kol Kısa Abiyeler

Ayrı bir havası ve güzelliği olan tek kol abiyeler, yine bayanların oldukça yoğun ilgi gösterdiği modellerdendir. Straplez giyinmeyi sevmeyen ve çift kollulardan da sıkılan bayanlarımız için bu tek kol kısa abiyeler tam da sizlere göre !

vakko-abiye-elbise-modelleri-12

4- Arkası Uzun Abiyeler

2016 yazında da vitrinlerde baya çok gördüğümüz önü kısa arkası uzun abiyeler oldukça havalı ve çekici durmaktadır. Düğün ve mezuniyetlerde kullanabileceğimiz bu abiyeleri daha çok uçuş uçuş modellerde görmekteyiz.

2015-2016-Kısa-Abiye-Modelleri-17-

5- Kabarık Kısa Abiyeler

Genelde kısa abiye tercihinde dar modeller tercih edilmektedir fakat nişan gibi özel günlerimizde kullanmak isteyebileceğimiz bu kabarık kısa abiyeler oldukça şirin ve güzel durmaktadır. Tuvalet tarzında olan bu abiyeleri genelde uzun modellerde görmekteyiz fakat bu sene bu kısa kabarık abiyelere bayılacaksınız.

kabarik-mini-abiye-elbiseler-32

6- Beyaz Kısa Abiyeler

Yaz sezonu demek düğün  ve nikah sezonu demektir. Bu yüzden nikahlarda giymek üzere beyaz kısa abiyeler çok sıklıkla tercih edilmektedir. Düğünlerin ve nikahın simgesi olan beyaz rengi, kısa abiye modellerine çok yakıştıracaksınız ve birbirinden güzel modelleri ile göz dolduracaktır. Sizde bu yaz sezonunda evlenecekseniz bu modellere bir göz atmanızı tavsiye ederim.

2015-2016-Kısa-Abiye-Modelleri-20-

7- Dekolteli Kısa Abiyeler

Bayanlar için olmazsa olmaz olan dekolteler kısa abiye modellerine de çok ama çok yakışmaktadır. Genelde göğüs bölgesinde kullanılan dekolteler oldukça çekici ve hoş durmaktadır. Siz de bu yazın iddialı abiyeler giymek istiyorsanız bu modeller tam da sizlere göre hanımlar.

2015-2016-Kısa-Abiye-Modelleri-2-