Marketlerde Satılan Kışlık Ürünler

Marketlerde Satılan Kışlık Ürünler

25 Kasım 2018 0 Yazar: admin

Biz moda denince çoğunlukla pahalı markaların yüksek fiyatlı ürünlerini aklımıza getiriyoruz. Oysa ki bazen çok uygun fiyatlı ürünleri çok daha pahalı olanlarıyla kıyaslanamayacak kadar sevebiliyoruz. Peki ama böyle ürünleri nasıl buluruz.

Adım 1: Ne Aradığınızı Bilin

Öncelikle dikkat etmeniz gereken konu başlığı ne aradığınızı bilmekten geçmektedir. Sizin ne aradığınızı bilmeniz ve buna göre hareket etmeniz de bu olayı daha kolay bir hale getirir. Şöyle ki zaman içerisinde aradığınız muhakkak çok uzamadan karşınıza çıkar. Panik yapıp satın alırsanız sadece zarar etmiş olursunuz.

Örneğin yağmurluk yada bot aradığınızı varsayalım. Aklınızda istediğiniz ürünün ortalama bir fiyatla sizi beklediğini söylersek doğru olmaz. Pek çok internet sitesinde sizin ortalama rakamlarınızın çok üzerinde karşınıza çıkabilir. Dilerseniz bimde bu hafta yazarak bim de satılan ürünlere göz atabilirsiniz.

Bim, A101 ve Şok gibi marketler toplum olarak önemli zaman geçişlerinde ihtiyaçlara uygun olarak ürünler getirmektedir. Ayrıca gelen ürünlerinde son derece kaliteli ve uygun fiyatlı olduklarını söylememize gerek yok sanırım…

Her ne kadar biraz önce bimde bu hafta bimaktuelurunler.net reklamını yapmış olsak da, takip edeceğiniz farklı adreslerinde bulunduğunu söylemek gerekiyor. Ben çoğunlukla bu adresten takip ettiğim için onu yazma ihtiyacı duyduğumu belirtmek istiyorum.

Adım 2: Acele Etmeyin

Satın almak istediğiniz şey için acele etmenize hiç gerek yok. Genellikle çok istediğiniz bot, ayakkabı yada yağmurluk gibi temel ihtiyaçları bir anda satın alırız. Genellikle de biz satın aldıktan hemen kısa bir süre sonra bu ürünleri daha uygun fiyatla satan bir yer muhakkak karşımıza çıkar. O sebepten acele etmenin kesinlikle sizin açınızdan olumlu bir yanı olmadığını söylememiz gerekiyor. Acele etmeden yavaş yavaş alışverişinize devam edin. Muhakkak karşınıza uygun fiyatlı bir şekilde çıkacaktır.

Adım 3: Bütçenizi Ayarlayın

Ne olursa olsun, muhakkak bir fiyat aralığına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer ki uygun bir fiyat aralığı belirleyemezseniz hareket alanınız çok ama çok geniş olacaktır. Bu sebepten fiyatınızı mümkün olduğu kadar sizin belirlediğiniz aralıkta tutmaya gayret gösterin.

Örnek olarak bir yağmurluk almak istiyorsunuz ve maksimum vereceğiniz rakamın 140 tl olmasını düşünüyorsunuz. İşte bu noktadan sonra daha fazla bir ödeme yapmanızı gerektirecek (ama çok beğendiğiniz) bir ürün karşınıza çıkarsa ki çıkacaktır. Ondan uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Mantığınızı Kenarda Bırakmayın

Büyük ihtimalle bir ürünü satın aldıktan sonra pişman olabilirsiniz. Bu sebepten henüz satın almadan yani çok geç olmadan ona ihtiyacınız olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Bu sayede gerçekten ihtiyacınızın olmaması durumunda sizi zor durumda bırakacak ürünlerden de uzak durmuş olursunuz.

Bu kaynaklardan alışveriş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

https://www.bimaktuelurunler.net/

https://www.bim.com.tr/

http://www.aktuel-katalogu.com/