Sade Gelinlik Modelleri

Sade Gelinlik Modelleri

26 Ocak 2016 0 Yazar: fahriye

Sade gelinlik modelleri mükemmel bir kamufle örneğidir. Bir zamanların moda ekolü olan sadelik son zamanlarda da tekrar vitrinlerde gözümüze sadece elbiselerde değil gelinlik modellerinde de gözümüze çarpmaktadır. Aslında moda geçmişin tekrarıdır sözünü de en güzel açıklayan bir akım olan sadelik, gelinlerin genel itibari olarak tercih sebepleri kendi güzelliklerini böyle önemli bir günde ön plana çıkarmak istemeleridir.

Sade gelinlik modelleri gelinleri küçük göbeklerini kamufle ettiği gibi, kalça problemleri olan bayanların da kamufle için kullandıkları mükemmel modellerdir. Bu modellerin hem kamufle özelliği olması hem de bayanların güzelliğini daha bir ön plana çıkarması kolay kolay modada ki yerini başka modellere kaptırmayacağını göstermektedir. Sade gelinlik modelleri küçük ayrıntılarla göze daha hoş gelen bir vaziyet almaktadır. Bu modellerde daha hareketli duvakların kullanıldığı konseptlere bakıldığında bayanların gerçekten ne kadar zarif durduğunu görebiliriz.

Nasıl ki damatlıklar da siyah renk her zaman revaçta ise; bayanlarda da sade gelinlik modelleri de her dönemde revaçta. Sadelik aynı zaman da bir insanın kendi duruşunu ve iç dünyasını yansıtan bir akım olduğundan, genel olarak kendi vücut yapısını ve kendini daha iyi tanıyan bayanların seçimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle sade modelleri tercih eden bayanların aslında ne kadar öz güvene sahip olduğunu da bize yansıtmaktadır. Özellikle bayanlarda öz güven ile sadeliğin birleşmesi, karşımıza alımlı ve göz alıcı bir kişiliğin çıkmasını sağlıyor. Her elbise de olduğu gibi sade gelinlik seçimlerinde de vücut yapımızı göz önünde bulundurarak bir seçim yapmamız gerekmektedir.

Sade Gelinlik Modelleri resimleri