Trend Babet Modelleri

Trend Babet Modelleri

18 Haziran 2016 0 Yazar: admin

Merhaba hanımlar, bugün sizlere biz bayanların sıklıkla kullandığı bir ayakkabı modeli olan babetlerden bahsedeceğim. Her kıyafete uyan ve giyim kolaylığı nedeniyle sıklıkla tercih edilen babetler, yaz aylarında vazgeçilmez olan bir ayakkabı modelidir. Her yıl değişen modaya uyum sağlayan babetler birbirinden güzel ve şık modelleriyle bayanların ilgisini çekmektedir. Hem gündelikte hem de gece gezmelerinde rahatlıkla kullanılabilecek bu model rahat olması sebebiyle her bayanın dolabında mutlaka bulunmalıdır. Şimdi hep beraber trend babet modellerine bakalım ve modaya uyum sağlayalım !

 

1- Çizgili  Babetler

Bu yılın trendlerinden olan çizgili babetler her renkten bulunmaktadır. Her türlü kıyafetimize uyması sebebiyle rahatlıkla kullanabileceğimiz bu çizgili babetler şimdiden herkes tarafından kullanılmaya başladı bile.

son-trend-çizgili-babet-resimleri1

2- Suratlı Babetler

Gündelik şıklığımıza biraz da sıra dışılık katmak istiyorsak, bu eğlenceli ayakkabılar tam da sizlere göre. Birbirinden farklı surat ifadeleri ile babetlerimizde yer alan bu yüzler, bayanların çok hoşuna gidecektir. Sokaklarda farklılık yaratmak istiyorsak ve gözler üzerimizde olsun istiyorsak bu ayakkabıları mutlaka denemelisiniz.

trend-babet-modelleri

3- Zımbalı Babetler

2016’nın da trend modellerinden olan zımbalı modeller, babetlere çok yakışmaktadır. Bulunduğu her yere farklılık katan zımbalar, babetlerimize daha bir şıklık katmaktadır.

Bordo-renkli-bayan-zımbalı-babet-modeli

4- Dantelli Babetler

Hayatımızın her yerinde var olan dantellerin şıklığını söylememize gerek yoktur sanırsam? Bulunduğu her yere şıklık katan danteller babetler ile birleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkmaktadır. Babetleri hem gündelikte hem gece de her zaman kullanabileceğimizi söylemiştik. Elbiselerimizin altına çok yakışacak olan bu dantelli babetler bayanları cezbedici özellikte.

siyah-babet-modelleri

5- Taşlı Babetler

Bayanların hayranlık duyduğu renkli taşları babetlerde gören hanımlar bu babetlere de hayranlık duyacaklardır. Bu taşlı babetler şıklığı ile göz doldurmaktadır. Bu babetleri de özel bir yerlere giderken rahatlıkla kullanabiliriz.

yeni-trend-babet-tasarimlari-8

6- Açık Babetler

Yaz sıcaklarından malumunuz hepimiz perişan olduk. Kış boyu kapalı ayakkabılara sıkışan ayaklarımızı biraz da olsa serinletmek amacı ile bu açık babetleri rahatlıkla kullanabiliriz. Hem babet kullanmak istiyorsanız hem de açık ayakkabıları daha çok tercih ediyorsanız bu modeller tam da sizlere göre. Yaza damgasını vuracak olan bu trend babetleri çok seveceksiniz.

bilgihazine_1329079275145

7- Leoparlı Babetler

Bayanların ayrı bir ilgi duyduğu keopar deseni babetlerde de kendine yer ayırmaktadır. Babetlerimize daha bir şıklık katan  bu leopar deseni bayanların ilgisini elbette çekecektir.

kahverengi, önü leoparlı yeni trend babet modeli

8- Kurdeleli Babetler

Trend babet modellerinden olan kurdeleli babetler rahatlığı bakımından bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Süet kumaşlar ile daha bir güzel duran bu babetleri her tür kıyafetler ile rahatlıkla kombin edebiliriz.

Renkli-trend-babet-ayakkabı-modeli

9- Bağlamalı Babetler

Son zamanların en trend babetlerinden olan bağlamalı modeller bayanlar tarafından yoğun ilgi görülmüştür. Neredeyse her yerde ve herkeste görebileceğiniz bu modelin her türlü rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bilek pantolonlar ve elbiseler ile çok şık duran bu babetleri sizlerde mutlaka bu yaz kullanmalısınız.

Michael-Kors