Yırtık Kot Pantolon Modelleri

Yırtık Kot Pantolon Modelleri

24 Eylül 2016 0 Yazar: fahriye

Yırtık kot pantolon modelleri günlük giyim stilinde son yıllarda en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor. Gündelik giyimde olduğu gibi özel gecelerde de kullanılır. Stilettolarla birlikte gece şıklığı için kullanılan pantolonlar arasında yer almaktadır.

1- Yırtık kot pantolon modellerinde sade görünümlü pantolon tercihi yapmak isteyen kadınlar daha küçük şekilde tasarlanmış yırtık detaylarıyla dikkat çeken modelleri tercih edebilir. Bacaklarının gözükmesini istemeyen kadınlar bu tip pantolonları tercih edebilir.

yirtik-pantolon-modelleri-8

2- Yırtık kot pantolon modellerinde paçaları dar üst kısmı biraz daha geniş rahat kesim pantolonlarda bulunmaktadır. Paçaları kıvrılarak kullanılan bu pantolonlar son derece modern bir görünüme sahiptir. Düz tişörtlerle beraber kombinlenen pantolonlardandır.

yirtik-kot-modelleri_mini3- Yırtık kot pantolon modelleri arasında stiletto gibi topuklu ayakkabılarla beraber kombinlenebilen modellerde bulunmaktadır. Yine paçalarını kıvırarak kullanabileceğiniz bu pantolonlarda yırtık kısımlar pantolonun farklı yerlerinde bulunur. Dizin üzeri, alt kısmı yada cep altı gibi yerlerde bulunan yırtık detaylar gizemli bir çekicilik kazandırırlar.
yirtik-pantolon-modelleri-4

4- Yırtık kot pantolon modellerinde daha fazla yırtık detayıyla dikkat çeken pantolonlar da bulunur. Yüzeyi geniş olan yırtıklar nedeni ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz siyah yada beyaz bir parçayla geniş yırtık yüzeyli pantolonunuzu kombinleyebilirsiniz.

yirtik-pirtik-jean-1

5- Yırtık pantolon modellerinde kış mevsimine uygun olan pantolonlarda bulunmaktadır. Bu pantolonları ince çoraplarla kullanabilir ve bootilerle uyumlu bir giyim tarzı elde edebilirsiniz. Yırtık pantolon türlerinde siyah yırtık pantolonlar kış mevsiminde sıklıkla kullanılır.

yirtik-kot-pantolon-ile-sokak-modasi-kis-kombinleri-2015